Čerpadlá PHM

Výdajný stojan na naftu PIUSI MC 80 ČIPVýdajný stojan na naftu PIUSI MC 80 ČIP

Výdajný stojan na naftu PIUSI Self Service 100MC AGILIS do 250 užívateľov

2 190,00  bez DPH (2 628,00  s DPH)

Samoobslužný čerpací stojan vhodný k montáži  na zem . Slúži na výdaj nafty pomocou PIN kódu, alebo čipového kľúča max. pre 250 užívateľov.

Dostupné u nášho dodávateľa

Samoobslužný čerpací stojan vhodný k montáži na zem, má pevnú konštrukciu s prednými dvierkami pre jednoduchú údržbu komponentov. Lopatkové čerpadlo so zabudovaným obtokom zaisťuje vysoký prietok čerpanej kvapaliny pri úplnej bezpečnosti.

Výdajný stojan na naftu je vybavený automatickou výdajnou pištoľou s otočným pripojením, ergonomickou a jednoduchou manipuláciou a filtrom na absorpciu vody, ktorý zaisťuje čerpanie nafty bez nečistôt.

Prietokomer s oválnym ozubením a elektronická riadiaca jednotka umožňujú viacužívateľské riadenie spotreby s možnosťou uloženia posledných 255 operácií do lokálnej pamäte. Pomocou hlavného manager kľúča a softwaru  Self Service umožňuje systém prepojenie s PC  a následný export dát a ukladanie transakcií o tankovaní vozového parku.

Výdajný stojan  umožňuje okrem sledovania posledných operácií zadávať PIN kód, počet najazdených kilometrov /tachometer/, dátum a čas výdaja pre dokonalé sledovanie aktivít. Použitie magnetických kľúčov (žlté čipové kľúče) na druhej strane umožňuje používateľovi identifikovať operácie tankovania, ktoré vykonal každý jednotlivý používateľ. 

Slúži na výdaj nafty pomocou PIN kódu, alebo čipového kľúča až pre 250 užívateľov.

Výdajný stojan obsahuje:

  • výkonné samonasávacie lamelové čerpadlo s By Pass ventilom
  • digitálny prietokomer /displej
  • 4m výdajná hadica DN 25 / možnosť dlhšej 6m, 8m, 10m aj s navíjačom/
  • automatická výdajná pištoľ s otočným kĺbom
  • držiak na pištoľ
  • filter s vodným separátorom 30Mic
Hmotnosť 100 kg
Prietok čerpadla:

90 l/min

Napájanie:

230V

Presnosť merania:

+-0,5%

Možno by sa Vám páčilo…

Scroll to Top

Prihlásenie

Prihlásenie