Čerpadlá PHM

Spôsoby dopravy

Kuriérskou spoločnosťou

Spolupracujeme so spoľahlivými prepravnými spoločnosťami, doručovacia doba je zvyčajne 24hod od objednania tovaru. Pri preberaní zásielky si dôkladne skontrolujte tovar a prípadné poškodenie spôsobené prepravnou spoločnosťou zapíšte do prepravného listu, v opačnom prípade prepravca reklamáciu neuzná.

Osobne na zákazníckom centre v Žiline

Prevzatie objednaného tovaru prostredníctvom osobného odberu na adrese našej centrály je určené všetkým, ktorí si pre tovar chcú prísť osobne, prípadne majú naplánovanú cestu cez Žilinu. Ak je tovar práve na sklade, tak väčšinou sú objednávky pripravené k prevzatiu v deň objednania, resp. ten nasledujúci.

Cena dopravy pri doručení kuriérom

Kategória tovaruCena
Štandardné doručenie8 €
Príručné vozíky do 110 litrov15 €
Nádrže do 220 litrov20 €
Nádrže do 330 litrov30 €
Nádrže do 450 litrov30 €
Nádrže do 600 litrov40 €
Nádrže do 980 litrov50 €
IBC kontajnery 1000 litrov50 €
Stacionárne nádržena dotaz

Ceny dopravy sú uvedené bez DPH.

Dobierka je spoplatnená sumou 1,00 €.

Spôsoby dopravy

Platba na dobierku

Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí. Na dobierku je možné objednať všetok tovar z našej ponuky bez obmedzení. Platba na dobierku je možná iba pri spôsobe dodania kuriérom. Súčasťou každej dodávky je faktúra – daňový doklad.

Platba v hotovosti

Za tovar zaplatíte pri jeho osobnom prevzatí na zákazníckom centre v Žiline.

Bankový prevod

Po prijatí Vašej objednávky Vám zašleme číslo objednávky s číslom účtu a variabilným symbolom. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet vedený vo VÚB banke. Po prijatí platby odosielame tovar s tým, že Vás informujeme o termíne, kedy zásielka dorazí.

Scroll to Top

Prihlásenie

Prihlásenie