Čerpadlá PHM

Sudová zostava na naftu s riadeným prístupom PIUSI 3000 SUPREME- 50l/min – 12V až 24V

650,00  bez DPH (780,00  s DPH)

PIUSI 3000 SUPREME je čerpadlo navrhnuté tak, aby ponúkalo úplnú kontrolu a správu o tankovaní cez aplikáciu pre smartfóny.

Dostupné u nášho dodávateľa

PIUSI 3000 SUPREME je čerpadlo navrhnuté tak, aby ponúkalo úplnú kontrolu a správu o tankovaní cez aplikáciu pre smartfóny /pripojenie cez Bluetooth/, čím pomáha používateľom rýchlo a bezpečne natankovať naftu z mobilných nádrží. Toto  čerpadlo je určené na čerpanie nafty, meranie vydávaného objemu, riadenie prístupu operátora a riešenie problémov, s ktorými sa bežne stretávajú používatelia mobilných nádrží, ako je napr. neznámy odber, prehriatie a pod. Aplikáciu PIUSI SUPREME je možné stiahnuť z Google Play alebo App Store.

Prostredníctvom vyhradenej aplikácie môžete ľahko :

Aktivovať/deaktivovať čerpadlo

Kontrolovať prístup

Sledovať vydávané litre

Nastaviť množstvo paliva, ktorý chcete čerpať

Nastaviť prietok nafty / napr. nižší pre čerpanie do bandasiek

Zobraziť súhrn výdajov

PIUSI 3000 SUPREME je kompaktné samonasávacie lamelové čerpadlo s prietokom až 50 l/min, príkon 200 W, kapacita poistky 25A. Čerpadlo má integrovaný  prietokomer . Jeho kompaktný dizajn umožňuje jednoduchú inštaláciu na akýkoľvek typ nádrže.

Základná verzia pre jednoduchšie systémy určené na správu až 2 používateľov /za doplatok verzia PRO až pre 10 užívateľov/. Vďaka integrovanému riadeniu prietoku poskytuje prístup chránený PIN kódom a umožňuje používateľom skontrolovať posledných 20 relácií ich histórie dávkovania z aplikácie.

VÝHODY PIUSI 3000 SUPREME

Vyhradená aplikácia – Bezpečný, kontrolovaný a sledovateľný prístup k palivu iba pre oprávnených používateľov, ktorí vlastnia bezpečnostný PIN

Technológia Flow Control – Automaticky znižuje prietok v prípade prehriatia. Ak chcete dávkovať palivo do malých bandasiek, prietok môžete znížiť aj manuálne z aplikácie

Akákoľvek batériová technológia – Viacnapäťové napájanie od 12V do 24V, s ochranou v prípade zapojenia s obrátenou polaritou.

Zostava obsahuje:

čerpadlo Supreme 3000 12V/24V

4m kábel s krokosvorkami k akumulátoru

Výdajná hadica 4m

Automatická výdajná pištoľ

Držiak pištole na čerpadle

Filter na naftu 10Mic

Sudový adaptér 2″

Za príplatok 300,- EUR verzia PRO:

PIUSI SUPREME PRO – Poskytuje všetky funkcie základnej verzie , ako aj správu až 10 používateľov. Umožňuje vám tiež stiahnuť si posledných 100 relácií vašej histórie výdajov + stiahnutie so súborom CSV a zobraziť kalendár výdajov, to všetko z aplikácie.

Vyskúšajte si DEMO :

https://www.piusi.com/supreme#form

Napájanie

12 až 24V

Presnosť merania:

+- 0,5%

Prietok čerpadla

50 l/min

Pracovný cyklus:

nepretržitá prevádzka

Možno by sa Vám páčilo…

Scroll to Top

Prihlásenie

Prihlásenie