Čerpadlá PHM

Čerpadlo Fill Rite® RD 812BNČerpadlo Fill Rite® RD 812BN

Čerpadlo Fill Rite® RD 812BN

390,00  bez DPH (468,00  s DPH)

Čerpadlá RD812 sú ideálne pre práce doma ako aj v profesných oblastiach. Poľnohospodári, profesionálni zahradníci, stavbári, lesníci, alebo akékoľvek iné profesie, kde sa palivové nádrže plnia alebo vyprázdňujú pravidelne, nájdu v RD812 ideálne a spoľahlivé čerpadlo.

Dostupnosť: Na sklade

Kategórie:

 

Čerpadlá RD812 sú ideálne pre práce doma ako aj v profesných oblastiach. Poľnohospodári, profesionálni zahradníci, stavbári, lesníci, alebo akékoľvek iné profesie, kde sa palivové nádrže plnia alebo vyprázdňujú pravidelne, nájdu v RD812 ideálne a spoľahlivé čerpadlo. Aj v sektore voľného času si budete môcť vychutnať pohodlie pri čerpaní PHM do svojich lodí, vodných skútrov aj snežných skútrov. Žiadne ďalšie zdvíhanie ťažkých palivových nádob alebo rozliatie benzínu vo vode alebo na zemi pri plnení.

Samonasávacie čerpadlá Fill-Rite® s EX motorom, tepelnou ochranou a ATEX homologizáciou sú vyrobené z ľahkej hliníkovej konštrukcie, hmotnosť len 3,2 kg ! Výborná flexibilita pri montáži alebo ručnom držaní . Rýchle pripojenie DC napájania s priloženým 4,1 m sieťovým káblom so sponami na batérie.

Konfigurovateľné príruby – umiestnite vstup a výstup hadice aby vyhovoval vašim potrebám, odskrutkujte dve skrutky, otočte
prírubu a máte hotovo.
Príruby takto môžu byť buď vodorovne, zvisle, alebo tesne vedľa seba / napr. v úzkych priestoroch/. Na vstupe aj výstupe čerpadla je vnútorný závit 3/4″ .
Čerpadlo má integrované vstupné sitko.

Čerpadlá Fill Rite® osvedčeného výrobcu Tuthill, ktoré kúpite len u nás, patria do skupiny veľmi kvalitných a odolných čerpadiel. Made in USA.

Hmotnosť 3 kg
Napájanie

12V

Prietok:

30 l /min

Príkon

220W

Pripojovací kábel

4,1m

Pracovný cyklus:

30 min

Produkt:

benzín, nafta, petrolej, bionafta, metanol (do 15%)

Scroll to Top

Prihlásenie

Prihlásenie