Čerpadlá PHM

Mobilná nádrž na naftu 440 l CARRY PICK-UP - 12VMobilná nádrž na naftu 440 l CARRY PICK-UP - 12V

Mobilná nádrž na naftu 440 l CARRY PICK-UP 12V – AKU

960,00  bez DPH (1 152,00  s DPH)

Mobilná nádrž na naftu v prevedení PICK-UP, špeciálna séria nádrže bola navrhnutá tak, aby bola inštalovaná vo vnútri karosérie pick-up vozidiel.

Dostupnosť: Na sklade

Predstavujeme vám absolútnu novinku na slovenskom trhu, mobilnú nádrž na naftu v prevedení PICK-UP, špeciálna séria nádrže bola navrhnutá tak, aby bola inštalovaná vo vnútri karosérie pick-up vozidiel; Nádrže tejto série majú v porovnaní so štandardnou verziou Carrytank® základňu menších rozmerov, ktorá umožňuje jednoduchú inštaláciu medzi podbehy kolies.

Nádrž sa dodáva v šedej alebo čiernej farbe s poklopom.

Nádrž je veľmi pevná / hrúbka steny až 6,5mm/ s certifikátom na prevoz s úplným oslobodením od ADR podľa bodu 1.1.3.1.C. Má zabudované samonasávacie čerpadlo s napájaním 12V a s prietokom až 40l/min. Súčasťou výbavy je antistatická výdajná hadica DN 19 o dĺžke 4 m s automatickou výdajnou pištoľou /vypína pri plnej nádrži/, odvzdušňovací poistný ventil integrovaný v plniacom hliníkovom viečku, sací filter aj uzamykateľný poklop. Jediná nádrž na trhu, ktorá má v základnej výbave aj integrovaný hladinomer pre zistenie zostatku v nádrži ! Vo vnútri nádrže je samozrejme aj vlnolam pre bezpečnú manipuláciu a prepravu. Nádrž má integrované otvory pre nakládku vysokozdvižným vozíkom /aj pri plnej nádrži/ ako aj drážky pre uchytenie upínacími pásmi. Táto ľahká a pritom odolná prepravná nádrž dokonale zapadne do zadnej časti vášho pickupu, dodávky, alebo prívesu. Táto verzia je s dobíjateľnou AKU batériou, nabíjačka 230V, alebo 12V do autozapalovača / požadovaný typ nabíjačky treba napísať do poznámky/.

Možnosť doplnenia o presný digitálny prietokomer K24 aj sklenený ES filter s vodným separátorom.

Objem:

440 litrov

Prietok čerpadla:

40 l/min

Uzamykateľný poklop:

vo výbave

Rozmery celkové:

š1200 x d800 x v 830

Hmotnosť:

52kg

Rozmery základne

š1010 x d770

Plniace hrdlo:

2"

Možno by sa Vám páčilo…

Scroll to Top

Prihlásenie

Prihlásenie