Čerpadlá PHM

Mobilná nádrž na naftu CARRY TANK 900 litrov, 12V/24V s riadeným prístupom užívateľov

1 890,00  bez DPH (2 268,00  s DPH)

Pevná polyetylénová mobilná nádrž  na naftu 900 litrov s riadeným prístupom užívateľov.

Dostupné u nášho dodávateľa

Nová polyetylénová nádrž  na  prepravu motorovej nafty 900 litrov s uzamykateľným vekom.

Má zabudované  výkonné samonasávacie čerpadlo PIUSI 3000 SUPREME s pripojením 12V/24V a prietokom až 50l/min, príkon 200 W, kapacita poistky 25A.

PIUSI 3000 SUPREME je čerpadlo navrhnuté tak, aby ponúkalo úplnú kontrolu a správu o tankovaní cez aplikáciu pre smartfóny /pripojenie cez Bluetooth/, čím pomáha používateľom rýchlo a bezpečne natankovať naftu z mobilných nádrží. Toto  čerpadlo je určené na čerpanie nafty, meranie vydávaného objemu, riadenie prístupu operátora a riešenie problémov, s ktorými sa bežne stretávajú používatelia mobilných nádrží, ako je napr. neznámy odber, prehriatie a pod.

Aplikáciu PIUSI SUPREME je možné stiahnuť z Google Play alebo App Store.

Aplikácia je bezplatná , už žiadne ďalšie poplatky!

Prostredníctvom vyhradenej aplikácie môžete ľahko :

Aktivovať/deaktivovať čerpadlo

Kontrolovať prístup

Sledovať vydávané litre

Nastaviť množstvo paliva, ktorý chcete čerpať

Nastaviť prietok nafty .

Zobraziť súhrn výdajov

Základná verzia pre jednoduchšie systémy určené na správu až 2 používateľov /za doplatok 300 EUR verzia PRO až pre 10 užívateľov/. Vďaka integrovanému riadeniu prietoku poskytuje prístup chránený PIN kódom a umožňuje používateľom skontrolovať posledných 20 relácií ich histórie dávkovania z aplikácie.

VÝHODY čerpadla PIUSI 3000 SUPREME

Vyhradená aplikácia – Bezpečný, kontrolovaný a sledovateľný prístup k palivu iba pre oprávnených používateľov, ktorí vlastnia bezpečnostný PIN

Technológia Flow Control – Automaticky znižuje prietok v prípade prehriatia. Ak chcete dávkovať palivo do malých bandasiek, prietok môžete znížiť aj manuálne z aplikácie

Akákoľvek batériová technológia – Viacnapäťové napájanie od 12V do 24V, s ochranou v prípade zapojenia s obrátenou polaritou.

Za doplatok PIUSI SUPREME PRO – Poskytuje všetky funkcie základnej verzie , ako aj správu až 10 používateľov. Umožňuje vám tiež stiahnuť si posledných 100 relácií vašej histórie výdajov + stiahnutie so súborom CSV a zobraziť kalendár výdajov, to všetko z aplikácie.

Vyskúšajte si DEMO :

https://www.piusi.com/supreme#form

Súčasťou nádrže je aj výdajná hadica DN 19 o dĺžke 4m , výdajná automatická pištoľ, držiak pištole, uzatvárací ventil, pretlakový ventil aj uzamykateľné veko nádrže. Ďalej nádrž obsahuje ručičkový hladinomer pre naftu.

Vo vnútri nádrže je vlnolam pre bezpečnú manipuláciu a prepravu.

Nádrž má integrované otvory pre nakládku vysokozdvižným vozíkom, drážky pre uchytenie upínacími pásmi ako aj 4ks oceľových úchytov na zdvíhanie zhora.

Nádrž je dodávaná v čiernej farbe so šedým poklopom.

TECHNICKÉ DETAILY :

Rozmery: 1530 x 910h x 1150 mm

Hmotnosť : 112 kg

Hmotnosť 112 kg
Objem:

900 litrov

Rozmery:

1530 x 910h x 1150 mm

Možno by sa Vám páčilo…

Scroll to Top

Prihlásenie

Prihlásenie