Čerpadlá PHM

Mobilná nádrž na naftu CARRY TANK 600 litrov, 50 l/min – 12V/24V s riadeným prístupom užívateľov

1 745,00  bez DPH (2 094,00  s DPH)

Perfektné riešenie pre prepravu nafty na pole, stavbu, do lesa  a pod.

Dostupné u nášho dodávateľa

Perfektné riešenie pre prepravu nafty na pole, stavbu, do lesa s osvedčením na dopravu podľa ADR.

Má zabudované  výkonné samonasávacie čerpadlo PIUSI 3000 SUPREME s pripojením 12V/24 a prietokom až 50l/min, príkon 200 W, kapacita poistky 25A.

PIUSI 3000 SUPREME je čerpadlo navrhnuté tak, aby ponúkalo úplnú kontrolu a správu o tankovaní cez aplikáciu pre smartfóny /pripojenie cez Bluetooth/, čím pomáha používateľom rýchlo a bezpečne natankovať naftu z mobilných nádrží. Toto  čerpadlo je určené na čerpanie nafty, meranie vydávaného objemu, riadenie prístupu operátora a riešenie problémov, s ktorými sa bežne stretávajú používatelia mobilných nádrží, ako je napr. neznámy odber, prehriatie a pod.

Aplikáciu PIUSI SUPREME je možné stiahnuť z Google Play alebo App Store.

Aplikácia je bezplatná , už žiadne ďalšie poplatky!

Prostredníctvom vyhradenej aplikácie môžete ľahko :

Aktivovať/deaktivovať čerpadlo

Kontrolovať prístup

Sledovať vydávané litre

Nastaviť množstvo paliva, ktorý chcete čerpať

Nastaviť prietok nafty .

Zobraziť súhrn výdajov

Základná verzia pre jednoduchšie systémy určené na správu až 2 používateľov /za doplatok 300 EUR verzia PRO až pre 10 užívateľov/. Vďaka integrovanému riadeniu prietoku poskytuje prístup chránený PIN kódom a umožňuje používateľom skontrolovať posledných 20 relácií ich histórie dávkovania z aplikácie.

VÝHODY čerpadla PIUSI 3000 SUPREME

Vyhradená aplikácia – Bezpečný, kontrolovaný a sledovateľný prístup k palivu iba pre oprávnených používateľov, ktorí vlastnia bezpečnostný PIN

Technológia Flow Control – Automaticky znižuje prietok v prípade prehriatia. Ak chcete dávkovať palivo do malých bandasiek, prietok môžete znížiť aj manuálne z aplikácie

Akákoľvek batériová technológia – Viacnapäťové napájanie od 12V do 24V, s ochranou v prípade zapojenia s obrátenou polaritou.

Za doplatok PIUSI SUPREME PRO – Poskytuje všetky funkcie základnej verzie , ako aj správu až 10 používateľov. Umožňuje vám tiež stiahnuť si posledných 100 relácií vašej histórie výdajov + stiahnutie so súborom CSV a zobraziť kalendár výdajov, to všetko z aplikácie.

Vyskúšajte si DEMO :

https://www.piusi.com/supreme#form

Súčasťou výbavy nádrže je aj výdajná hadica DN 19 o dĺžke 4 m s automatickou výdajnou pištoľou /vypína pri plnej nádrži/, odvzdušňovací ventil integrovaný v plniacom viečku, vstupný filter aj uzamykateľný poklop. Jediná nádrž na trhu, ktorá má v základnej výbave aj integrovaný hladinomer pre zistenie zostatku v nádrži !

Vo vnútri nádrže je samozrejme aj vlnolam pre bezpečnú manipuláciu a prepravu.

Okrem možnosti zdvíhania s plnou záťažou zdola vďaka otvorom na vidlice vysokozdvižného vozíka je vybavená 4 certifikovanými okami pre zdvíhanie s plnou záťažou aj zhora.

Nádrž je dodávaná v čiernej farbe a šedým poklopom.

Objem:

600 litrov

Rozmery:

1290 x 860x v.940 mm

Hmotnosť:

77kg

Prietok čerpadla

50 l/min

Napájanie

12V / 24V

Možno by sa Vám páčilo…

Scroll to Top

Prihlásenie

Prihlásenie