Čerpadlá PHM

Mobilná nádrž na naftu 440 litrov, 12VMobilná nádrž na naftu 440 litrov, 12V

Mobilná nádrž na naftu CARRY TANK 440 litrov, 50 l/min -12V/24V s riadeným prístupom užívateľov

1 350,00  bez DPH (1 620,00  s DPH)

Pevná certifikovaná polyetylénová mobilná nádrž na naftu o objeme 440 litrov je oslobodená od ADR podľa bodu 1.1.3.1.C.

Dostupné u nášho dodávateľa

Pevná certifikovaná polyetylénová mobilná nádrž na naftu o objeme 440 litrov je oslobodená od ADR podľa bodu 1.1.3.1.C.

Má zabudované  výkonné samonasávacie čerpadlo PIUSI 3000 SUPREME s pripojením 12V/24 a prietokom až 50l/min, príkon 200 W, kapacita poistky 25A.

PIUSI 3000 SUPREME je čerpadlo navrhnuté tak, aby ponúkalo úplnú kontrolu a správu o tankovaní cez aplikáciu pre smartfóny /pripojenie cez Bluetooth/, čím pomáha používateľom rýchlo a bezpečne natankovať naftu z mobilných nádrží. Toto  čerpadlo je určené na čerpanie nafty, meranie vydávaného objemu, riadenie prístupu operátora a riešenie problémov, s ktorými sa bežne stretávajú používatelia mobilných nádrží, ako je napr. neznámy odber, prehriatie a pod.

Aplikáciu PIUSI SUPREME je možné stiahnuť z Google Play alebo App Store.

Aplikácia je bezplatná , už žiadne ďalšie poplatky!

Prostredníctvom vyhradenej aplikácie môžete ľahko :

Aktivovať/deaktivovať čerpadlo

Kontrolovať prístup

Sledovať vydávané litre

Nastaviť množstvo paliva, ktorý chcete čerpať

Nastaviť prietok nafty .

Zobraziť súhrn výdajov

Základná verzia pre jednoduchšie systémy určené na správu až 2 používateľov /za doplatok 300 EUR verzia PRO až pre 10 užívateľov/. Vďaka integrovanému riadeniu prietoku poskytuje prístup chránený PIN kódom a umožňuje používateľom skontrolovať posledných 20 relácií ich histórie dávkovania z aplikácie.

VÝHODY čerpadla PIUSI 3000 SUPREME

Vyhradená aplikácia – Bezpečný, kontrolovaný a sledovateľný prístup k palivu iba pre oprávnených používateľov, ktorí vlastnia bezpečnostný PIN

Technológia Flow Control – Automaticky znižuje prietok v prípade prehriatia. Ak chcete dávkovať palivo do malých bandasiek, prietok môžete znížiť aj manuálne z aplikácie

Akákoľvek batériová technológia – Viacnapäťové napájanie od 12V do 24V, s ochranou v prípade zapojenia s obrátenou polaritou.

Za doplatok PIUSI SUPREME PRO – Poskytuje všetky funkcie základnej verzie , ako aj správu až 10 používateľov. Umožňuje vám tiež stiahnuť si posledných 100 relácií vašej histórie výdajov + stiahnutie so súborom CSV a zobraziť kalendár výdajov, to všetko z aplikácie.

Vyskúšajte si DEMO :

https://www.piusi.com/supreme#form

Súčasťou výbavy je antistatická výdajná hadica DN 19 o dĺžke 4 m s automatickou výdajnou pištoľou /vypína pri plnej nádrži/, odvzdušňovací ventil integrovaný v plniacom viečku, vstupný filter aj uzamykateľné veko.

Jediná nádrž na trhu, ktorá má v cene aj integrovaný hladinomer pre zistenie zostatku v nádrži !

Vo vnútri nádrže je samozrejme aj vlnolam pre bezpečnú manipuláciu a prepravu. Nádrž má integrované otvory pre nakládku vysokozdvižným vozíkom /aj pri plnej nádrži/ ako aj drážky pre uchytenie upínacími pásmi. Táto ľahká a pritom odolná prepravná nádrž dokonale zapadne do zadnej časti vášho pickupu, dodávky, alebo prívesu.

Objem:

440 litrov

Prietok čerpadla:

50 l/min

Pripojovací kábel:

4m

Uzamykateľný poklop:

vo výbave

Rozmery:

š1200 x v785 x d800

Hmotnosť:

52kg

Plniace hrdlo:

2"

Možno by sa Vám páčilo…

Scroll to Top

Prihlásenie

Prihlásenie