Čerpadlá PHM

-5%
Mobilná nádrž na naftu 330 l CARRY PICK-UP - 12VMobilná nádrž na naftu 330 l CARRY PICK-UP - 12V

Mobilná nádrž na naftu 330 l CARRY PICK-UP, 40 l/min -24V+ hladinomer

700,00  bez DPH (840,00  s DPH)

Nádrž je veľmi pevná / hrúbka steny až 6,5mm/ s certifikátom na prevoz s úplným oslobodením od ADR podľa bodu 1.1.3.1.C. Má zabudované samonasávacie čerpadlo s napájaním 24V a s prietokom až 40l/min.

Dostupnosť: Na sklade

Predstavujeme vám absolútnu novinku na slovenskom trhu, mobilnú nádrž na naftu v prevedení PICK-UP, špeciálna séria nádrže bola navrhnutá tak, aby bola inštalovaná vo vnútri karosérie pick-up vozidiel; Nádrže tejto série majú v porovnaní so štandardnou verziou Carrytank® základňu menších rozmerov, ktorá umožňuje jednoduchú inštaláciu medzi podbehy kolies.

Nádrž sa dodáva v šedej alebo čiernej  farbe s poklopom.

Nádrž je veľmi pevná / hrúbka steny až 6,5mm/ s certifikátom na prevoz s úplným oslobodením od ADR podľa bodu 1.1.3.1.C. Má zabudované samonasávacie čerpadlo s napájaním 24V a s prietokom až 40l/min. Súčasťou výbavy je antistatická výdajná hadica DN 19 o dĺžke 4 m s automatickou výdajnou pištoľou /vypína pri plnej nádrži/, odvzdušňovací poistný ventil integrovaný v plniacom hliníkovom viečku, sací filter aj uzamykateľný poklop. Jediná nádrž na trhu, ktorá má v základnej výbave aj integrovaný hladinomer pre zistenie zostatku v nádrži ! Vo vnútri nádrže je samozrejme aj vlnolam pre bezpečnú manipuláciu a prepravu. Nádrž má integrované otvory pre nakládku vysokozdvižným vozíkom /aj pri plnej nádrži/ ako aj drážky pre uchytenie upínacími pásmi. Táto ľahká a pritom odolná prepravná nádrž dokonale zapadne do zadnej časti vášho pickupu, dodávky, alebo prívesu.

Možnosť doplnenia o presný digitálny prietokomer K24 aj sklenený ES filter s vodným separátorom.

Objem:

330 litrov

Prietok čerpadla:

40 l/min

Pripojovací kábel:

4m

Uzamykateľný poklop:

vo výbave

Rozmery celkové:

š1200 x d800 x v700

Hmotnosť:

44kg

Rozmery základne

š1010 x d770

Plniace hrdlo:

2"

Možno by sa Vám páčilo…

Scroll to Top

Prihlásenie

Prihlásenie