Čerpadlá PHM

Mobilná nádrž na benzín CARRY TANK 150 litrov, 30l/min -12V ATEX, Filter SKLO

1 250,00  bez DPH (1 500,00  s DPH)

Pevná certifikovaná polyetylénová mobilná nádrž na benzín o objeme 150 litrov je oslobodená od ADR podľa bodu 1.1.3.1.C.

Dostupnosť: Na sklade

Predstavujeme vám absolútnu novinku na slovenskom trhu , mobilnú nádrž na benzín CARRYTANK 150 litrov.

Pevná certifikovaná polyetylénová mobilná nádrž na benzín o objeme 150 litrov je oslobodená od ADR podľa bodu 1.1.3.1.C.

CARRYTANK® 150 je prepravná nádrž na benzín vyrobená z lineárneho polyetylénu s rotačným lisovaním, navrhnutá a koncipovaná tak, aby bola čo najkompaktnejšia a mala najlepší pomer vonkajších rozmerov/úžitkovej kapacity na trhu; to umožňuje použitie v pick-upoch s roletou alebo bez nej aj prepravu všetkými najbežnejšími vozidlami .

Má zabudované samonasávacie čerpadlo s napájaním 12V a s prietokom  30l/min. Súčasťou výbavy je antistatická výdajná hadica o dĺžke 3 m s automatickou výdajnou pištoľou /vypína pri plnej nádrži/, odvzdušňovací ventil integrovaný v hliníkovom plniacom viečku, vstupný filter, ES filter s vodným separátorom aj uzamykateľné veko.  Nádrž má integrované otvory pre nakládku vysokozdvižným vozíkom /aj pri plnej nádrži/ ako aj drážky pre uchytenie upínacími pásmi. Hrúbka stien nádrže je až 9 mm.

Jediná nádrž na trhu, ktorá má v základnej výbave aj integrovaný hladinomer pre zistenie zostatku v nádrži !

  • Možnosť doplnenia o digitálny prietokomer K24 ATEX
Objem:

150 litrov

Prietok čerpadla:

30 l/min

Pripojovací kábel:

4m

Uzamykateľný poklop:

vo výbave

Rozmery:

š. 985 x d.585 x výška 465 mm

Hmotnosť:

23kg

Plniace hrdlo:

2" hliníkové

Možno by sa Vám páčilo…

Scroll to Top

Prihlásenie

Prihlásenie