Čerpadlá PHM

Výdajná zostava na sudy FillRite® MANUAL -12V, 30l/minVýdajná zostava na sudy FillRite® MANUAL -12V, 30l/min

Výdajná zostava na sudy FillRite® MANUAL -12V, 30l/min

590,00  bez DPH (708,00  s DPH)

Čerpacia zostava RD812NH  je ideálna pre práce doma ako aj v profesných oblastiach.

Dostupnosť: Na sklade

Čerpacia zostava RD812NH  je ideálna pre práce doma ako aj v profesných oblastiach. Poľnohospodári, profesionálni zahradníci, stavbári, lesníci, alebo akékoľvek iné profesie, kde sa palivové nádrže plnia alebo vyprázdňujú pravidelne, nájdu v RD812NH ideálnu a spoľahlivú zostavu. Aj v sektore voľného času si budete môcť vychutnať pohodlie pri čerpaní PHM do svojich lodí, vodných skútrov aj snežných skútrov. Žiadne ďalšie zdvíhanie ťažkých palivových nádob alebo rozliatie benzínu vo vode alebo na zemi pri plnení.

Samonasávacie čerpadlá Fill-Rite® s EX motorom, tepelnou ochranou a ATEX homologizáciou sú vyrobené z ľahkej hliníkovej konštrukcie, hmotnosť len 3,2 kg ! Výborná flexibilita pri montáži alebo aj ručnom držaní . Rýchle pripojenie DC napájania s priloženým 4,1 m sieťovým káblom so sponami na batérie. Súčasťou zostavy je aj výdajná hadica o dĺžke 2,5m, teleskopická oceľová sacia trubica na sudy, adaptér 2″ pre pripojenie k sudom aj manuálna hliníková výdajná pištoľ. Prietokomer na požiadanie.

Čerpadlo má konfigurovateľné príruby – umiestnite vstup a výstup hadice aby vyhovoval vašim potrebám, odskrutkujte dve skrutky, otočte prírubu a máte hotovo. Príruby takto môžu byť buď vodorovne, zvisle, alebo tesne vedľa seba / napr. v úzkych priestoroch/. Na vstupe aj výstupe čerpadla je vnútorný závit 3/4″ . Čerpadlo má integrované vstupné sitko.

Čerpadlá Fill Rite® osvedčeného výrobcu Tuthill, ktoré kúpite len u nás, patria do skupiny veľmi kvalitných a odolných čerpadiel. Made in USA.

Napájanie

12V

Prietok čerpadla

30 l/min

Povolené tekutiny:

benzín, nafta, petrolej, bionafta, metanol (do 15%)

Možno by sa Vám páčilo…

Scroll to Top

Prihlásenie

Prihlásenie