Čerpadlá PHM

Sudová zostava na benzín PIUSI DRUM EX50 bez prietokomera 230VSudová zostava na benzín PIUSI DRUM EX50 bez prietokomera 230V

Sudová zostava na benzín PIUSI DRUM EX50 bez prietokomera 230V

550,00  bez DPH (660,00  s DPH)

Čerpacia zostava na horľaviny, certifikovaná podľa ATEX/IECEx. Zostava je vhodná pre čerpanie pohonných hmôt do automobilov, kosačiek, pickupov, výletných lodí, vodných skútrov, motorových píl, motocyklov a pod.

 

Dostupnosť: Na sklade

Univerzálna výdajná zostava na horľaviny, ktoré spĺňa prísne požiadavky ATEX / IECEx. Samonasávacie lamelové čerpadlo má zabudovaný ByPass ventil aj tepelnú ochranu. Táto zostava má integrovaný spätný ventil aj ventil na uvoľnenie tlaku, držiak pištole, teleskopickú saciu trubku, adaptér 2″ na sudy, filter s vodným separátorom, čerpadlo EX 50 – 230V, výdajnú automatickú pištoľ ATEX a 4m antistatickú hadicu. Plne prírubové komponenty: čerpadlo aj filtre môžu byť namontované alebo vymenené bez použitia tesniacej pasty, čo umožňuje rýchle a bezpečné spojenie. Dodáva sa bez sieťového kábla a zástrčky.
Čerpacia zostava je vhodné na čerpanie pohonných hmôt zo sudov do automobilov, kosačiek, pickuov, výletných lodí, vodných skútrov, motorových pílov, motoriek a pod.

 

 

 

 

 

 

 

 

Hmotnosť 15 kg
Napájanie

230V

Prietok:

50 l /min

Príkon

0,25 KW

Pracovný cyklus:

30 min

Produkt:

benzín, nafta

Scroll to Top

Prihlásenie

Prihlásenie