Čerpadlá PHM

Postrekovač aj na dezinfekciu 980 litrov - el.čerpadlo 12VPostrekovač aj na dezinfekciu 980 litrov - el.čerpadlo 12V

Postrekovač aj na dezinfekciu 980 litrov – el.čerpadlo 12V

1 550,00  bez DPH (1 860,00  s DPH)

Profi postrekovač Emilsprayer je určený na aplikáciu postrekov poľnohospodárskych pesticídov a nehorľavých kvapalín vo všeobecnosti. Je určený pre domáce aj profesionálne použitie a ideálny na aplikáciu pesticídov a hnojív na trávnik aj plodiny.
Všetky postrekovače sú vyrobené z ľahkého chemicky a UV odolného polyméru. Navyše hrúbka steny a pevná konštrukcia zabraňujú deformácii výrobku aj pri častom používaní.

Vhodné aj pre sanitáciu a dezinfekciu !Profi postrekovač Emilsprayer je určený na aplikáciu postrekov poľnohospodárskych pesticídov a nehorľavých kvapalín vo všeobecnosti. Je určený pre domáce aj profesionálne použitie a ideálny na aplikáciu pesticídov a hnojív na trávnik aj plodiny.
Všetky postrekovače sú vyrobené z ľahkého chemicky a UV odolného polyméru. Navyše hrúbka steny a pevná konštrukcia zabraňujú deformácii výrobku aj pri častom používaní.
Postrekovače sú vybavené 100% kontinuálnymi membránovými čerpadlami / tesniace prvky Viton. Integrovaný tlakový spínač aktivuje čerpadlo iba počas fázy postreku, čím sa znižuje jeho opotrebenie a zvyšuje jeho účinnosť.
Tryska striekacej pištole sa nastavuje z kužeľa na prúd; hliníková trubica s mosadznou dýzou má otočný konektor.
Systém je vyvinutý na striekanie stromov, plevelov, plotových línií a ďalších; prúd strieka až 9m horizontálne a 6m vertikálne.

Kapacita:

980 litrov

Rozmery:

995×1.830×1.000 mm

Hmotnosť:

100kg

Popis:

Nádrže o objeme 980 litrov sú vyrobené z rotačného lineárneho polyetylénu, ktorý zabezpečuje vynikajúcu odolnosť proti nárazom, teplotným zmenám, chemickým faktorom a zlým klimatickým podmienkam.
Jeho priehľadnosť tiež umožňuje neustále monitorovanie hladiny kvapaliny.
Môže sa ľahko umývať bežnými čistiacimi prostriedkami vďaka vysoko hladkému povrchu.
Bočné otvory vystužené pozinkovanými profilmi z uhlíkovej ocele, umožňujú zdvíhanie zospodu pomocou vysokozdvižného vozíka (aj plné zaťaženie).
Horné otvory pre zdvíhacie operácie (prázdna nádrž) z hornej časti nádrže.
220 mm vrchný plniaci otvor s uzamykateľným skrutkovacím vekom, tesnenie, plniaci otvor je s vstavaným odvzdušňovačom a uzamykateľnou bezpečnostnou lištou.
Elektrické membránové čerpadlo 12V, prietok 15 l / min, max. tlak 4,1 bar;
Čerpadlová membrána Santoprene ™ aj ventily sú chemicky odolné – tesniace prvky Viton®;
Napájací kábel pre batérie, svorky pre pripojenie batérie a spínač postreku na rukoväti.
2ks hliníkové trubice s mosadznou dýzou a otočným konektorom.
Prúd strieka až 9 m horizontálne a 6 m vertikálne;
2ks 4,5 metrovej hadice.

Scroll to Top

Prihlásenie

Prihlásenie